Červen 2013

Demi na MuchMusic Video Awards

30. června 2013 v 18:45 Demi Lovato

Demi navštívila a zpívala na 2013 MuchMusic Video Awards v Torontu, 16. června 2013. Podívaná byla úžasná a neuvěřitelná! Vlasy a make-up pro červeným kobercec a výkon! Ona je tak krásná, že jí všechno sluší!

,

Miley a Liam jsou si od oznámení rozvodu zpěvaččiných rodičů bližší

30. června 2013 v 12:53 Miley Cyrus

Rodiče Miley Cyrus Billy Ray Cyrus a Tish Cyrus jsou už podruhé v rozvodovém procesu. Dvojice se opět vzala v roce 2010, ale jak se zdá, dlouho jim to nevydrželo. Teď, když rodina Cyrusových opět padla do nepříjemného papírování, je jasné, že Miley se postaví na stranu své mámy a společně obviní Billyho Raye z podvádění!
Miley a její snoubenec Liam Hemsworth to neměli v nedávné době jednoduché, několikrát se rozešli, ale teď se zdá, že rozvod Cyrusových je dal opět dohromady.

Přečtěte si, co řekl jeden ze zdrojů deníku Chicago Sun-Times:
Liam dal jasně najevo, že bude po dobu rozvodu neutrální. Chce zůstat kamarád s oběma, jak s Tish, tak s Billym Rayem… Celá tahle věc ho neuvěřitelně sblížila s Miley.

The end of Hiatus and about holiday

29. června 2013 v 13:16 Me & Blog
Tak a je tady konec hiatusu. usím přiznat, že mi blog chyběl. Ale bylo dobře že jsem dala hitus. Všechno jsem si připravila a teďka, jak jsou prázdniny budu tu snad častěji.

Teďka k vysvědční a konci roku. Tak co, jak to u vás proběhlo? Jaké bylo vysvědčení? Já si teda nemůžu stěžovat..moje vysvědčení dopadlo až nad moje představy. Probíhalo to všechno dobře, ale už včera jak jsem přijela domů, zjistila jsem, že mě moji trhlí spolužáci budou chybět.

Chystátě něco na prázdniny? Já jedu s rodinou na dovolenou a potom budu asi jezdit a chodit vem s kamarády, protože jinak bychse asi strašně nudila. Vím, všichni si říkáte prázdniny, super, žádná škola. To je na tom to dobrý, ale potom co chcete dělat, když nemáte skoro s kým chodit ven. Já bydlím na vesnici a mám tady jenom 1 kamarádku a 1 spolužáka. S ní taky budu určitě chodit ven, ale kamarádi a spolužáci ze školy..prostě je musím vidět. Téměř denně vysím na skype a volám si s něma. No, tak zase taková menší slohovka.

Hiatus 21.6-28.6.2013

22. června 2013 v 14:24 Me & Blog
Je mi to líto, ale musím dát týdení hiatus. Chtěla jsem tento rok bez hiatusů ale prostě to nejde. Nestíhám, nemám čas se věnovat blogu a navíc ještě obíhat affs. Je mi to líto. Hiatus bude od 21.6-28.6.2013. O prázdniných snad budu mít víc času. Je mi to vážně strašně líto, ale nic s tím neudělám. Tak mě prosím vynechte z kontrol affs a nezlobte se na mě skrz ten hiatus. Těším se až se to všechno uklidní a já se budu moct blogu zase na plno věnovat.

About me

20. června 2013 v 15:37 Me & Blog
Rozhodla jsem se vám sem napsat pár věcí o sobě, abyste věděli s kým máte tu čest :D. Možná se zděsíte, ale to už je vás problém :D. Budu to psát v jednotlivých bodech

 • Jmenuji se Marika, ale přátelé mě říkají Mari nebo Maris
 • Je mi 13 let
 • Jsem poměrně ukecaná a taky blánivá (někdy až moc)
 • Mám strašně ráda svoje kámoše (až je to někdy nezdravý)
 • Bez kámošů bych nevydržela
 • Mám ráda skoro všechny barvy
 • Ráda fotím
 • Hraju na klavír, tancuju a kreslím
 • Ráda taky vyběhnu s míčem, zahrát si fotbal
 • Strašně jsem závislá na hudbě
 • Mám jedno domácí zvířátko (jezevčíka)

Tak to je všechno, kdyby jste chtěli něco vědět tak se ptejte! ;D

Summer forever♥

19. června 2013 v 18:24 Me & Blog
Tak něco z mojích oblíbiných písniček. Summer forever je božíí písnička♥. Strašně sem si ju zamilovala a prostě je suprová. Miluju ju. Určitě si ju poslechněte, pokud máte rádi léto, tak si myslím, že se vám bude líbit.

About design

18. června 2013 v 15:11 Me & Blog
Stalo se mi přesně to čeho sem se bála :/ ten design mě nevyšel. Ale je dělaný přesně na míru. Proto bych vás chtěla poprosit, jestli nevíte o někom, kdo by mi ten design dokázal nastavit. Byla bych vám za to moc vděčná.

Past design #002

16. června 2013 v 19:54 Past layouts
Konečně nějaký pořádný (nevím, ale mě se docela líbí) design. Mám ráda Spring breakers a proto jsou i na designu. Mě se ten design vyloženě líbí :3. Takový se mi povede málo kdy. Zítra bych ho měla nastavit, ale uvidíme podle času, doufám, že bude vycházet. Uvidíme. Jinak co na něj říkáte?

17. ročníku Paris Crillon ples v Paříži, 2007

16. června 2013 v 12:10 Lily Collins

Lily se v roce 2007 zúčastnila 17. ročníku Paris Crillon ples v Paříži, Francie. Vypadala naprosto dokonale!


News

15. června 2013 v 13:48 Me & Blog
Ahojky. Dneska tady moc nebudu a zítra taky ne. Důvod je ten, že se blíží konec roku a my mýme různé besídky a vystoupení. Doufám, že vám to nebude moc vadit. Pokud se večer dostanu na PC tak vás oběhnu a možná i něco přidám, ale nic neslibuju.